Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Potravinářství / Technolog potravinářské výroby
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků

Text inzerátu:

Do stabilního týmu přijmeme zodpovědného kolegu/kolegyni na pozici předáka střediska chleba se zájmem o dlouhodobou spolupráci. Uchazeče, jenž nehledá výmluvy, ale každá překážka je pro něj výzvou. Náplň práce: -volné místo předáka směny -účastní se výrobního procesu (základní znalosti mísení těsta, vyvádění vlastního kvasu, zpracování a pečení chleba) -plánovaní harmonogramu a organizace výroby -plánovaní směn a organizace práce podřízených -odpovědnost za kvalitu a kvantitu hotových výrobků -provádění vstupních a periodických školení zaměstnanců na BOZP a PO -kontrola funkčnosti stojů a hlášení zjištěných závady -ranní + odpolední směny + práce o víkendech -zkušenosti a praxe při výrobě pečiva podmínkou Požadujeme: -střední odborné vzdělání potravinářského směru -vyučen v oboru pekař -praxe na obdobné pozici min. 3 roky -řídící a organizační dovednosti -výborná komunikace -zkušenosti s vedením kolektivu -dobrou znalost práce na PC -řidičský průkaz skup. B -výbornou pracovní morálku a spolehlivost -ochotu učit se novým věcem -zdravotní průkaz pro práci s potravinami -výborný zdravotní stav -pouze pro vážné zájemce Nabízíme: -hlavní pracovní poměr -dlouhodobý pracovní vztah -po zaučení možnost finančního růstu Způsob kontaktu: telefonicky nebo e-mailem.

Nástup:18.01.2021Plat od - do:23000 - 30000Pracoviště:HavířovObor a Profese:Technolog potravinářské výrobyTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:SEMAG spol. s r.o.Kontaktní osoba:Ing. Renáta Piprová 599 507 645, 734 353 429 prace|semag#czKontaktní adresa:Lidická 886/43
73601 Havířov
Šumbark   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obsluha strojů na výrobu nápojůSMAILE COMPANY s.r.o.Obsluha ostatních strojů a zaří...PAC Hořovice s.r.o.Obsluha ostatních strojů a zaří...PAC Hořovice s.r.o.Obsluha ostatních strojů a zaří...SEMIX PLUSO, spol. s r.o.Obsluha ostatních strojů a zaří...Hügli Food s.r.o.Obsluha ostatních strojů a zaří...DUNAJ - OSTRAVA CZ s.r.o.Obsluha ostatních strojů a zaří...DOREVA s.r.o.Obsluha ostatních strojů a zaří...BAPA s.r.o.Obsluha strojů na výrobu nápojůSMAILE COMPANY s.r.o.Obsluha ostatních strojů a zaří...BAPA s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SEMAG spol. s r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost SEMAG spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: