Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Výroba a průmysl / Dělník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

Text inzerátu:

Náplň práce: drobná montáž, obsluha stroje a kontrola výrobků Hlásit se telefonicky 11:00-12:00 hod popř. osobně ve čtvrtek 09.00 - 12.00 hod. v sídle firmy Barvířská 120/11, Liberec.

Nástup:13.03.2021Plat od - do:19200Pracoviště:LiberecObor a Profese:DělníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:Personální agentura SOLIDEX s.r.o.Kontaktní osoba:Vasyl Kanyuka 702 131 688 info|solidex#czKontaktní adresa:Heyrovského 476
46312 Liberec
Liberec (nečleněné město)   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Montážní dělníci výrobků z pryž...WITTE ACCESS TECHNOLOGY s.r.o.Montážní dělníci mechanických z...RENOVA, s.r.o.Doplňovači zbožíEVONA a.s.Montážní dělníci mechanických z...VM solution CZ s.r.o.Pomocní dělníci ve výroběPHARMING VÝROBNÍ, a.s.Manipulační dělníci ve výroběPONY AUTO trend s.r.o.Manipulační dělníci ve výroběA-ASKA grafik s.r.o.Obsluha strojů na balení, plněn...REAL PEOPLE CZ s.r.o.Montážní dělníci mechanických z...AGUSTA s.r.o.Montážní dělníci výrobků a zařízeníFAIR COMPANY s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Personální agentura SOLIDEX s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Personální agentura SOLIDEX s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: