Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Mechanik
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Mechanici a opraváři obráběcích strojů

Text inzerátu:

Obráběč kovů - nářaďovna Jihlava. MOŽNOST ZÍSKÁNÍ NÁBOROVÉHO PŘÍSPĚVKU až 30 000,-Kč SMLOUVA NA DOBU NEURČITOU Charakteristika pozic: - Frézař pro konvenční frézování - Brusič pro konvenční broušení na hrotové brusce - velmi přesná kusová výroba - práce s výkresovou dokumentací - měření a samokontrola Požadujeme: - vyučení ve strojírenství (obrábění kovů) + praxe v dané oblasti podmínkou - orientace ve výkresové dokumentaci - technické myšlení, manuální zručnost, pečlivost, samostatnost Nabízíme: - dotované závodní stravování, slevy na zboží a služby u vybraných obchodních partnerů První kontakt osobně: PO - ČT 8.00 - 12.00 hodin, e-mailem nebo telefonicky: PO - ČT 8.00 - 12.00 hodin.

Nástup:01.02.2021Plat od - do:22000 - 24000Pracoviště:JihlavaObor a Profese:MechanikTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:MOTORPAL, a.s.Kontaktní osoba:Mgr. Kateřina Nesměráková 567 132 560 personalni|motorpal#czKontaktní adresa:Humpolecká 313/5
58601 Jihlava
Staré Hory   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Mechanici a opraváři průmyslový...Trivium Packaging Czech Republi...Mechanici a opraváři ostatních ...SABTIKAS, s.r.o.Mechanici a opraváři průmyslový...Panasonic Automotive Systems Cz...Mechanici a opraváři průmyslový...KOITO CZECH s.r.o.Seřizovač | až 37 000 kčGrafton Recruitment s.r.o.Mechanici a opraváři ostatních ...REUS s.r.o.Mechanici a opraváři zemědělský...JAMY company s.r.o.Mechanici a opraváři zemědělský...TLAMKA s.r.o.Mechanici a opraváři zemědělský...Výrobně-obchodní družstvo Zdisl...Mechanici a opraváři zemědělský...LEDEKO, a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MOTORPAL, a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost MOTORPAL, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: