Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Marketing / Designer
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Grafici a výtvarníci v multimédiích

Text inzerátu:

Grafici a výtvarníci v multimédiích.

Nástup:15.12.2020Plat od - do:50000 - 65000Pracoviště:PrahaObor a Profese:DesignerTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:BOHEMIA INTERACTIVE a.s.Kontaktní osoba:Tomáš Chromý tomas#chromy|bistudio#comKontaktní adresa:Strakonická 1199/2d
15000 Praha
Praha 5   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Návrháři (grafici) reklamní, ko...XEVOS Solutions s.r.o.Grafici a výtvarníci v multimédiíchVENADESIGN s.r.o.Grafici a výtvarníci v multimédiíchEUROMODA, spol. s r.o.Návrháři (grafici) reklamní, ko...EURONA s.r.o.Grafici a výtvarníci v multimédiíchEUROMODA, spol. s r.o.Návrháři (grafici) reklamní, ko...BERESNEV s.r.o.Návrháři (grafici) reklamní, ko...LAWI sport s.r.o.Grafici a výtvarníci v multimédiíchSCS Software s.r.o.Grafici a výtvarníci v multimédiíchSCS Software s.r.o.Grafici a výtvarníci v multimédiíchNOVÁK - papír, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BOHEMIA INTERACTIVE a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost BOHEMIA INTERACTIVE a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: