Backend Engineer Python (IČO/full-remote) (7354)

Pozici obsazujeme pro rostoucí zahraniční start-up společnost, která se zabývá vývojem unikátního autentifikačního systému. Na pozici Vás čeká: - tvorba a návrh backendu produktového řešení v expertním engineering týmu - návrh, tvorba, rozšiřování a údržba služeb, které se napojují na jádro systému a které se integrují do ostatního technologického stacku - tvorba designu a architektury SW řešení - příprava a programování micro-services a tvorba REST API, které umožní, aby veškeré služby komunikovaly mezi sebou a také navenek - spolupráce na škálování služeb a infrastruktury vhodné pro stovky tisíc uživatelů, podíl na orchestraci, práce s Linux containers - návrh, implementace a deployment protokolů na pozadí autentifikačních služeb - backend se zde vyvíjí v Pythonu a částečně také v C# (.NET Core) - spolupráce s ostatními členy mezinárodního SW týmu - cestování na pobočku v zahraničí (až to situace umožní) Co byste měli umět: - velmi dobrá znalost programování v Pythonu (výhodou znalost Flask) - znalost některého z dalších jazyků: C#/.NET Core nebo C++ nebo Go - znalost RESTful webových služeb přes HTTP protokol, JSON, JWT, web autentifikace - znalost design patterns, best-practices v oblasti microservices a data-driven aplikacemi - znalost test-driven vývoje a end-to-end testingu - orientace v CI/CD prostředí a obeznámenost s automatizovanými buildy, znalost Docker/Docker-compose - znalost práce v Linuxu - plynulá znalost AJ (denní komunikace) - min. 4 roky zkušeností s vývojem SW backendu v Pythonu - praxe s REST API Co uvítáme (jsou výhodou): - zkušenosti s Go, C++ nebo Node.js - zkušenosti s oblastí cyber-security (šifrování, autentifikační metody) - zkušenosti s prací v Gitu, s Jirou či Scrumem - zkušenosti s Kubernetes a s orchestrací systémů Co nabízíme: - jedná se o dlouhodobou spolupráci na kontrakt (IČO), plný úvazek - atraktivní platové ohodnocení odpovídající zkušenostem - další výhody: notebook, mobilní telefon, 100% full-remote práce/homeoffice, možnost cestování do zahraničí, možnost pracovat v zahraničí s hrazeným ubytováním, možnost podílet se technicky na vznikajícím produktu a být u růstu firmy fungující podle vzoru amerických Sillicon Valley společností, spolupráce s experty ve svém oboru Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis v angličtině nebo odkaz na LinkedIn. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat, jakmile pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Je nám líto, ale tato pracovní pozice je již obsazena.

Podobné a možná lepší nabídky naleznete zde.






Články ze světa práce


Prokrastinace v práci: Překonávání skluzu v pracovním procesu

Prokrastinace v práci: Překonávání skluzu v pracovním procesu
Znáte to, jak se vám nechce začínat nový úkol a nebo odkládáte své povinnosti na potom a místo nich děláte jiné věci? Prokrastinace je jevem, který mnozí z nás znají a často zažívají. Ať už jde o pracovní úkoly nebo osobní rovinu, prokrastinace může mít negativní dopad na produktivitu, kvalitu práce a váš celkový pocit naplnění. Víte, jaké jsou její příčiny a jak prokrastinaci předcházet, či jak ji překonat? 

Soft skills nad hard skills nebo snad nad zlato?

Soft skills nad hard skills nebo snad nad zlato?
Určité schopnosti vycházející z vašich osobnostních předpokladů, jako empatie, kreativita, rozhodnost, odolnost vůči stresu, schopnost přizpůsobit se, spolupracovat s ostatními, ale také vaše osobní návyky na pracovišti jsou nazývány soft skills (měkké dovednosti). Proč jsou právě tyto dovednosti v poslední době pro zaměstnavatele tak důležité a jak je lze prokázat během pohovoru?

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?
Ztrácíte se na poradě v záplavě anglických výrazů a občas jen souhlasně kývete? Nebo jsou pro vás slova jako briefing nepostradatelnou součástí firemního slangu? V dnešním globalizovaném pracovním prostředí jsou anglicismy čím dál častější a Česká republika v jejich užívání rozhodně nepokulhává, obzvlášť v nadnárodních korporátech. Proč jsou tato slova oblíbená a co znamenají?