Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Výroba a průmysl / Dělník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů

Text inzerátu:

Požadujeme: ochotu učit se novým věcem, pečlivost. Za vykonanou práci Vám nabízíme: zázemí stabilní a prosperující společnosti, příjemné pracovní prostředí, týden dovolené navíc, zajímavý balíček benefitů (bonusy/prémie, stravenky nebo závodní stravování), příspěvek na penzijní pojištění, rekreace pro zaměstnance a rodinné příslušníky ve firemní chatě v Peci pod Sněžkou, sleva na nákup zahradní techniky. Nástup: dle dohody. Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis na e-mail: j.beranek@jfc.cz.

Nástup:06.01.2021Plat od - do:26000Pracoviště:České BudějoviceObor a Profese:DělníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:J.F.C. CZ a.s.Kontaktní osoba:Jiří Beránek j#beranek|jfc#czKontaktní adresa:Hlinská 579
37001 České Budějovice
České Budějovice 4   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Montážní dělníci výrobků z kovůNAMZOR s.r.o.Pomocní dělníci ve výroběT & T - trade JOBS s.r.o.Obsluha strojů na balení, plněn...Esistere s.r.o.Pomocní dělníci ve výroběPSS CZ s.r.o.Montážní dělníci mechanických z...SPI Job s.r.o.Obsluha strojů na balení, plněn...Everard agency s.r.o.Pomocní dělníci ve výroběBALTIX KOV s.r.o.Obsluha strojů na balení, plněn...REAL PEOPLE CZ s.r.o.Montážní dělníci výrobků a zařízeníAgentura práce Marteau s.r.o.Pomocní pracovníci údržby budov...SKY & FACILITY s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti J.F.C. CZ a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost J.F.C. CZ a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: