Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Ostraha a bezpečnost / Pracovník ostrahy
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pracovníci ostrahy, strážní

Text inzerátu:

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, turnusové služby. Zkrácený pracovní úvazek na 30 hodin týdně. Možnost práce i na dohodu o provedení práce. Nástup možný ihned. Zaměstnání pouze pro osoby se zdravotním postižením. Náplň práce: pochůzková činnost po prodejně. Požadavky: dobrá pracovní morálka, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, praxe výhodou není však podmínkou. Certifikát strážného - pokud nemáte, zajistíme. Věk od 18 let. Zaměstnavatel nabízí: práci v silné a stabilní společnosti; odpovídající platové ohodnocení, odměny za plnění cílů; možnost zálohy na mzdu. Kontakt - paní Lihotská Alena, tel.: 606 333 112 (od 8:00 hod. do 17:00 hod.), e-mail: nabor.ostrava@bohemiaplus.cz (pro zaslání životopisu). Pro informaci ohledně pracovního místa volat na výše uvedený telefon. Nechodit na pobočku.

Nástup:02.01.2021Plat od - do:12600Pracoviště:NáchodObor a Profese:Pracovník ostrahyTyp pracovního vztahu:Částečný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníVhodné i pro občany se ZPSANO Zaměstnavatel:Bohemia Marten Plus s.r.o.Kontaktní osoba:Alena Lihotská 606 333 112 (od 8:00 hod. do 17:00 hod.) nabor#ostrava|bohemiaplus#czKontaktní adresa:Plhovská 2066
54701 Náchod
Náchod   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Pracovníci ostrahy, strážníMark2 Corporation Czech a.s.Pracovníci ostrahy, strážníFORCORP GROUP spol. s r.o.Pracovníci ostrahy, strážníSecurity servis s.r.o.Pracovníci ostrahy, strážníGLOBAL SECURITY s.r.o.Pracovníci ostrahy, strážníBOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o.Pracovníci ostrahy, strážníM Security and Cleaning s.r.o.Ostraha - sako spalovna brnoFORCORP GROUP spol.s.r.o.Ostraha - trcz lovosiceFORCORP GROUP spol.s.r.o.Ostraha - oseva bzenecFORCORP GROUP spol.s.r.o.Pracovníci ostrahy, strážníKBS Security s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bohemia Marten Plus s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Bohemia Marten Plus s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: