Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Bankovnictví a finanční služby / Ekonom
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Specialisté v oblasti marketingu

Text inzerátu:

Hledáme dalšího parťáka do našeho týmu, který rád pracuje a bude tak pomáhat k dalšímu vývoji. Veškerá práce je v online verzi nebo cloudu. Máš zkušenosti, jsi kreativní a baví tě komunikovat? Pošli nám životopis a my se na něj s radostí podíváme. Hledáme online specialistu, který nám dokáže poradit a pomoc se správou sociálních sítí jako je Facebook a Instagram. Jedná se o tvoření obsahu pro příspěvky a správu reklamy. Můžeš se starat o více projekt a tím to pro tebe může být zajímavější. Očekáváme zkušenosti s online marketingem a komunikační dovednosti.

Nástup:20.11.2020Plat od - do:16000 - 30000Pracoviště:ZlínObor a Profese:EkonomTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:Lazeňská káva s.r.o.Kontaktní osoba:Zdeněk Mareček 608 042 186 chutna|lazenskakava#czKontaktní adresa:Masarykova 149
76326 Luhačovice
Luhačovice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Specialisté v oblasti ekonomieDomov pro seniory Lukov, p. o.Specialisté v oblasti podnikové...Profidomov s.r.o.Specialisté v oblasti marketinguSAPREZASpecialisté v oblasti personáln...Foxconn Technology CZ s.r.o.Specialisté v oblasti personáln...Amazon Czech Republic Services ...Specialisté v oblasti ekonomieHELLSING s.r.o.Specialisté v oblasti personáln...Amazon Czech Republic Services ...Specialisté v oblasti marketinguV-systém elektro s.r.o.Specialisté v oblasti podnikové...Moody´s Analytics Czech Republi...Specialisté v oblasti marketinguARBO, spol. s r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Lazeňská káva s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Lazeňská káva s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: