Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Elektrikář
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Stavební a provozní elektrikáři

Text inzerátu:

Pracoviště: Jeremenkova č.p. 53/5, Olomouc. Pracovní místo je určeno pro OZZ a OZP. Hledáme spolehlivé zaměstnance na HPP na pozici elektrikář - údržbář/ka. Jedná se o údržbářské práce především elektro či strojního charakteru. Výjimečně stavební, truhlářské, lakýrnické, malířské, instalatérské a údržbářské práce včetně provedení méně náročných oprav a čištění silných nečistot - grafity, barva, odolná špína. Nutné osvědčení: vyhláška 50 §5 a vyšší. Řidičský průkaz sk. B výhodou. Nutný čistý trestní rejstřík a zájemce o práci navštíví našeho závodního lékaře. Nabízíme pravidelný příjem a ochotu se dohodnout. Pracovní doba: 6:30 - 13:00 hod. Kontakt je možný POUZE telefonicky.

Nástup:01.01.2021Plat od - do:96 - 106Pracoviště:OlomoucObor a Profese:ElektrikářTyp pracovního vztahu:Částečný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityVhodné i pro občany se ZPSANO Zaměstnavatel:SEŽEV chráněná dílna s.r.o.Kontaktní osoba:Sebastian Kříž 602827343 kriz|sezev-facility#czKontaktní adresa:Jeremenkova 53/5
77900 Olomouc
Bělidla   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Elektromontér, montér, technick...JOBSYSTEM s.r.o.Elektro údržba, 2 směny / hraniceGrafton Recruitment s.r.o.Stavební a provozní elektrikářiORLEN Service Česká republika s...Elektrikář / údržbář - hledáme ...Grafton Recruitment s.r.o.Elektrikář - liberecGrafton Recruitment s.r.o.Elektrikář - řepov - od 36 000 ...Grafton Recruitment s.r.o.Elektrikář / údržbář - kladno -...Grafton Recruitment s.r.o.Elektrikář - michle, stabilní p...Grafton Recruitment s.r.o.Elektrikář - pouze ranní směna ...Grafton Recruitment s.r.o.Elektrikář - 30 000 kč/měs., st...Grafton Recruitment s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SEŽEV chráněná dílna s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost SEŽEV chráněná dílna s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: