Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Doprava, logistika a zásobování / Řidič
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Text inzerátu:

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: 123prace@centrum.cz (předmět zprávy: řidič/ka pro Chomutov) Místo výkonu práce - Žižkovo náměstí 5762, Chomutov Nabízíme pracovní pozici řidič/ka osobního vozu, pracoviště je velmi dobře dostupné v centru Chomutova, možnost profesního růstu, rozmanitost pracovní náplně. Po zaučení vyplatíme mzdu po směně. Požadujeme řidičské zkušenosti v provozu alespoň 2 roky, znalost obce Chomutova a Jirkova je výhodou. Očekáváme komunikativnost vůči kolegům a zákazníkům.

Nástup:20.11.2020Plat od - do:25000 - 30000Pracoviště:ChomutovObor a Profese:ŘidičTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:GiveMeFive s.r.o.Kontaktní osoba:Jiří Kučera 123prace|centrum#czKontaktní adresa:Žižkovo náměstí 5762
43001 Chomutov
Chomutov   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Skladníci, obsluha manipulačníc...Trelleborg Wheel Systems Czech ...Řidiči osobních a malých dodávk...Vladimír Machek, s. r. oŘidiči nákladních automobilů, t...KomarTrans s.r.o.Řidiči nákladních automobilů, t...CARGOSPRINT, s.r.o.Řidiči ostatních skladovacích v...ENBOS Slušovice s.r.oŘidiči nákladních automobilů (k...Autoškola PELLA s.r.o.Skladníci, obsluha manipulačníc...FERTISTAV CZ a.s.Řidiči autobusů v dálkové přepr...ARRIVA VÝCHODNÍ ČECHY a.s.Skladníci, obsluha manipulačníc...ITS Support Technology s.r.o.Řidiči osobních a malých dodávk...UNAR s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GiveMeFive s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost GiveMeFive s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: