Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Elektrotechnika a energetika / Elektromechanik
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Montážní dělníci elektronických zařízení

Text inzerátu:

Vhodné pro absolventy a OZP s maximálně 2. stupněm invalidity. Požadujeme manuální zručnost. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, jazykový kurz v rámci firmy, příspěvek k penzijnímu připojištění a další benefity podle dosažených pracovních výsledků. Kontakt e-mailem, telefonicky (7:00 - 15:00 hod.).

Nástup:19.11.2020Plat od - do:15000Pracoviště:PrahaObor a Profese:ElektromechanikTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:VSP DATA a.s.Kontaktní osoba:Martina Mrázková 381 489 166, 731 401 572 personalni|vspdata#czKontaktní adresa:Průmyslová 1181
Sezimovo Ústí   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Chladírenský technik - servis a...JOBSYSTEM s.r.o.ElektromechaniciBAUMÜLLER BRNO, s.r.o.Provozní elektromechaniciGumárny Zubří, akciová společnostElektromechaniciDaikin Industries Czech Republi...Montážní dělníci elektronických...LAMBERT ELECTRONIC s.r.o.Elektromechanici elektrických z...PIKA, a.s.Provozní elektromechaniciSZP Těšnovice a.s.Montážní dělníci elektronických...MODUS, spol. s r.o.Montážní dělníci elektronických...Manuvia Job s.r.o.Montážní dělníci elektrických a...BAUMÜLLER BRNO, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VSP DATA a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost VSP DATA a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: