Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Elektrotechnika a energetika / Elektromontér
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Montéři a opraváři silnoproudých elektrických vedení

Text inzerátu:

Výhodou vyhl. č. 50/1978 Sb., ŘP skup. B Nabízíme: služební vůz

Nástup:01.12.2020Plat od - do:27000 - 33000Pracoviště:Jindřichův HradecObor a Profese:ElektromontérTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:L.M.electric s.r.o.Kontaktní osoba:Miluše Heyduková 728452820 lmelectric2|post#czKontaktní adresa:Jarošovská 840
37701 Jindřichův Hradec
Jindřichův Hradec II   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Elektromontér, montér, technick...JOBSYSTEM s.r.o.Elektromontér - jedna směnaGrafton Recruitment s.r.o.Elektromontér - mzdové ohodnoce...JOBSYSTEM s.r.o.Elektromechanik v plzniGrafton Recruitment s.r.o.Montéři a opraváři slaboproudýc...TC servis, s. r. o.Mechanici a opraváři informační...Oblastní nemocnice Náchod a.s.Montéři a opraváři silnoproudýc...Správa železnic, státní organizaceMechanici a opraváři informační...PC COMP s.r.o.Montéři a opraváři elektrických...Union Grid s.r.o.Montéři a opraváři elektrických...Union Grid s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti L.M.electric s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost L.M.electric s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: