Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Klempíř
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Montéři kovových konstrukcí

Text inzerátu:

Požadujeme: manuální zručnost, 100 % docházka, fyzická zdatnost, zdravotní způsobilost, praxe v oboru výhodou. Pracovní náplň: výroba, montáž a opravy, seřizování, údržba a ošetření prvků.

Nástup:10.01.2021Plat od - do:16500 - 18500Pracoviště:KladnoObor a Profese:KlempířTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:SKK Industry s.r.o.Kontaktní osoba:Nazar Kosobutský 607 511 975 info|skkindustry#czKontaktní adresa:28. října 1403
27309 Kladno
Švermov   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Klempíři (kromě stavebních)STAVEBNÍ PROGRESS a.s.Montéři kovových konstrukcíSTAVEBNÍ PROGRESS a.s.Karosáři a autoklempířiCAR POINT Karlovy Vary s.r.o.Montéři kovových konstrukcíRITOS spol. s r.o.Montéři kovových konstrukcíGantry Rail s.r.o.Montéři kovových konstrukcíBARKMET, a.s.Montéři kovových konstrukcíST-mont Dačice s.r.o.Montéři kovových konstrukcíEurope Jobs s.r.o.Karosáři a autoklempířiAUTO Hlaváček a.s.Montéři kovových konstrukcíMONHAL s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SKK Industry s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost SKK Industry s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: