Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Elektrotechnika a energetika / Elektromechanik
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Provozní elektromechanici

Text inzerátu:

Požadujeme: VYHLÁŠKU č. 50/1978 Sb. minimálně § 6 pro NN a VN. Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc nad zákonem stanovený, odměny při pracovních a životních výročích, vitamínové balíčky. Možnost prodloužení doby určité. Zájemce prosíme o zaslání životopisu elektronicky na adresu: Martina.Frydlova@guzu.cz. Do předmětu zprávy uveďte "PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ". Případné dotazy mohou být zodpovězeny na tel. č. 571 662 228 nebo na uvedeném e-mailu.

Nástup:04.01.2021Plat od - do:25100Pracoviště:VsetínObor a Profese:ElektromechanikTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:Gumárny Zubří, akciová společnostKontaktní osoba:Martina Frýdlová 571 662 228 martina#frydlova|guzu#czKontaktní adresa:Hamerská 9
75654 Zubří
Zubří   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Chladírenský technik - servis a...JOBSYSTEM s.r.o.ElektromechaniciBAUMÜLLER BRNO, s.r.o.Montážní dělníci elektronických...VSP DATA a.s.ElektromechaniciDaikin Industries Czech Republi...Montážní dělníci elektronických...LAMBERT ELECTRONIC s.r.o.Elektromechanici elektrických z...PIKA, a.s.Provozní elektromechaniciSZP Těšnovice a.s.Montážní dělníci elektronických...MODUS, spol. s r.o.Montážní dělníci elektronických...Manuvia Job s.r.o.Montážní dělníci elektrických a...BAUMÜLLER BRNO, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Gumárny Zubří, akciová společnost. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Gumárny Zubří, akciová společnost o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: