Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Výroba a průmysl / Mistr
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Text inzerátu:

Pracovní místo je vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Náplň práce: zajištění výroby, komunikace se zákazníkem, příjem zakázek, řízení zaměstnanců, práce s PC- MS Office. Požadujeme: znalost SAP a Helios výhodou, bezúhonnost. Nabízíme: vánoční bonusy, dotované obědy. Nástup: ihned. Nabídky zasílejte na e-mail: personal@pco.cz nebo si sjednejte schůzku na tel. 387 201 152, 773 742 379.

Nástup:19.11.2020Plat od - do:26000 - 28000Pracoviště:České BudějoviceObor a Profese:MistrTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:PCO - Montážní dílna, s.r.o.Kontaktní osoba:Simona Roubalová 387 201 152, 773 742 379 personal|pco#czKontaktní adresa:Vrbenská 197/23
37001 České Budějovice
České Budějovice 4   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Mistr výroby, až 45 000 kč!Grafton Recruitment s.r.o.Mistři a příbuzní pracovníci v ...OMNIPACK s.r.o.Supervizor elektroGrafton Recruitment s.r.o.Supervisor výrobyGrafton Recruitment s.r.o.Mistři a příbuzní pracovníci v ...KV Final s.r.o.Mistři a příbuzní pracovníci v ...K-Produkt, s.r.o.Mistr elektro v plzni - 1 směnaGrafton Recruitment s.r.o.Mistr 12. hod.směna /15 dní volnoGrafton Recruitment s.r.o.Mistr údržby, až 50 000 kčGrafton Recruitment s.r.o.Mistři a příbuzní pracovníci v ...MAVI s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PCO - Montážní dílna, s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost PCO - Montážní dílna, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: