Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Svářeč
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Svářeči

Text inzerátu:

PRACOVIŠTĚ Holešov - vyučení, vhodné i pro absolventy, svářečský průkaz podmínkou (pokud je propadlý, umožní firma obnovení), uchazeči budou vyzkoušeni z jednoduché svářecí procedury - kontakt osobně v sídle firmy nebo telefonicky Po - Pá (7:00 -14:30 hod.)

Nástup:23.11.2020Plat od - do:180Pracoviště:HolešovObor a Profese:SvářečTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:MGM a.s.Kontaktní osoba:Josef Píža MBA  731 651 449 piza|mgm#czKontaktní adresa:Tovární 1200/26
76901 Holešov
Holešov   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Svářeč kovůGrafton Recruitment s.r.o.SvářečiMALÁR s.r.o.SvářečiPetr PojerSvářeči, řezači plamenem a páječiSTAVOKLIMA s.r.o.PáječiDaikin Industries Czech Republi...SvářečiNERIA INDUSTRY a.s.SvářečiCentralplast s.r.oSvářeč plastů - pouze denní směnaGrafton Recruitment s.r.o.Hledá se svářeč co2Grafton Recruitment s.r.o.Svářeč tig, až 220 kč/hodinaGrafton Recruitment s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MGM a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost MGM a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: