Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Věda a výzkum / Specialista vývojového týmu
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Technici v ostatních průmyslových oborech

Text inzerátu:

První kontakt e-mailem: info@nukleon.cz Vzdělání SŠ, VŠ. Místo vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Flexibilita, ochota učit se novým věcem, pracovní nasazení, ŘP, znalost angličtiny je výhodou, rovněž krátká praxe je výhodou, ale není nutná. Zaměstnanecké výhody dle kvalifikace.

Nástup:01.12.2020Plat od - do:25000Pracoviště:TřebíčObor a Profese:Specialista vývojového týmuTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:NUKLEON s.r.o.Kontaktní osoba:Ing. Jan Padrnos info|nukleon#czKontaktní adresa: 40
67401 Třebíč
Ptáčov   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Technici v ostatních průmyslový...OKNOPLASTIK s.r.o.Technici v ostatních průmyslový...BBH Tsuchiya s.r.o.Technici v ostatních průmyslový...MULTIP Moravia s.r.o.Technici v ostatních průmyslový...MULTIP Moravia s.r.o.Technici v ostatních průmyslový...SANGU s.r.o.Technici v ostatních průmyslový...TRON ELEKTRONICKÉ SOUČÁSTKY,s.r.o.Technici v ostatních průmyslový...HYUNDAI ENGINEERING CZECH s.r.o.Technici ve výzkumu a vývoji v ...Vojenský technický ústav, s.p.Technici v ostatních průmyslový...Bohemian Oil s.r.o.Technici v ostatních průmyslový...LARS Chemie, spol. s r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NUKLEON s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost NUKLEON s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: