Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Potravinářství / Cukrář
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pekaři

Text inzerátu:

Kontaktujte nás osobně každý čtvrtek v době od 12:00 - 15:00 hod. na adrese: ul. Topolová, 289 23 Milovice nebo e-mailem.

Nástup:18.12.2020Plat od - do:15000Pracoviště:NymburkObor a Profese:CukrářTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:Merhautovo pekařství, s.r.o.Kontaktní osoba:Eduard Vítek 722 944 933 Kariera|Merhautovo#czKontaktní adresa:Topolová 840
28923 Milovice
Mladá   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

PekařiPekařství Příkaský Petr s.r.o.PekařiMerhautovo pekařství, s.r.o.PekařiP66 Company s.r.o.PekařiBETAWORK s.r.o.Výrobci cukrovinekTassisGrup s.r.o.PekařiRIBOTEX s.r.o.PekařiDK OPEN, spol. s r.o.Pekaři, cukráři (kromě šéfcukrá...Středovy pekárny s.r.o.PekařiŠŤASTNÁ KOZA s.r.o.PekařiMedboda s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Merhautovo pekařství, s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Merhautovo pekařství, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: