Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Zemědělství, lesnictví a ekologie / Dělník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pomocní pracovníci v živočišné výrobě

Text inzerátu:

PkZ Způsob kontaktu: Vanda Davídková E-mail: prace@lavenit.cz Náplň práce: - kopání a pracování s lopatou při čištění výkopů - nakládání a vykládání zásob, produktů a jiných materiálů - hrabání a obracení slámy, sena a podobného materiálu - sledování hospodářských zvířat a hlášení jejich stavu - asistence při telení, péče i telata, pomoc s pasením, naháněním a rozdělováním hospodářských zvířat z důvodů dojení, stříhání, přepravy, porážky, pasení - provádění drobných oprav příslušenství, budov a plotů Výhodou: - znalost ruského nebo gruzínského jazyka

Nástup:05.01.2021Plat od - do:16000 - 18000Pracoviště:SokolovObor a Profese:DělníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Nezáleží na vzděláníZaměstnavatel:RVES BUBLAVA, s.r.o.Kontaktní osoba:Vanda Davídková vanda#davidkova|lavenit#czKontaktní adresa:
Sokolov   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Pěstitelé zemědělských plodinPěstitel Stratov, a.s.Pomocní pracovníci v živočišné ...BARTORO, s.r.o.Pomocní pracovníci v živočišné ...GRRI CZ, odštěpný závodPomocní pracovníci v živočišné ...Rolnická společnost a.s.Pěstitelé zemědělských plodinRAVA zemědělský podnik, spol. s...Pomocní pracovníci v živočišné ...Měcholupská zemědělská, a.s.Pěstitelé zemědělských plodinRAVA zemědělský podnik, spol. s...Pomocní pracovníci v živočišné ...Zemědělské družstvo Dub nad MoravouPěstitelé zemědělských plodinPěstitel Stratov, a.s.Pomocní pracovníci v živočišné ...VERTA asistent a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RVES BUBLAVA, s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost RVES BUBLAVA, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: