Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Výroba a průmysl / Mistr
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Text inzerátu:

Náplň práce: --provádění operativních úprav plánu přípravy nástrojů -sestavování plánu vytížení CNC strojů - směnový rozpis pracovníků -operativní změny výroby včetně záznamů do plánu výroby -dohled nad výrobou jednotlivých dílů nástroje -dodržování a vyplňování harmonogramu výroby nástroje -zabezpečení provedení oprav nástrojů z lisovny -výrobu nových nástrojů dle výkresové a technologické dokumentace -výrobu speciálních náhradních dílů potřebných pro opravy strojů -výrobu ND k nástrojům z lisovny -provedení úprav nástrojů a jejich částí na základě informací pracovníka montáže nástrojů a jejich optimalizaci -spolupracuje při výrobě referenčních vzorků -nahlášení poruchy stroje vedoucímu údržby a závodu -spolupracuje při zabezpečení provedení oprav strojů a zařízení -kontroluje řádný, provozuschopný a bezpečný stav výrobních strojů a zařízení Požadujeme: - nejlépe SŠ vzdělání, technický obor s maturitou / praxe v oboru - schopnost řídit tým lidí, motivovat a udržovat v pozitivním nastavení - zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost a loajalita k firmě Nabízíme: - stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti - pro zkušené pracovníky velmi nadstandardní finanční ohodnocení - trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace - hrazenou práci přesčas včetně příplatků - nástupní bonus - odměny za přivedení nového kolegy a jiné - skvělý kolektiv a mnoho mimopracovních aktivit Hlásit se e-mailem nebo telefonicky Po-Pá od 7:00 do 15:00hod.

Nástup:01.12.2020Plat od - do:40000 - 65000Pracoviště:LiberecObor a Profese:MistrTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:KV Final s.r.o.Kontaktní osoba:Ludmila Velasová 725 435 914 velasova|kvfinal#czKontaktní adresa: 44
46345 Čtveřín
Doubí   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Supervizor elektroGrafton Recruitment s.r.o.Supervisor výrobyGrafton Recruitment s.r.o.Mistři a příbuzní pracovníci v ...PCO - Montážní dílna, s.r.o.Mistři a příbuzní pracovníci v ...K-Produkt, s.r.o.Mistr elektro v plzni - 1 směnaGrafton Recruitment s.r.o.Mistr 12. hod.směna /15 dní volnoGrafton Recruitment s.r.o.Mistr údržby, až 50 000 kčGrafton Recruitment s.r.o.Mistři a příbuzní pracovníci v ...MAVI s.r.o.Mistři a příbuzní pracovníci v ...ZEKO INVA s.r.o.Mistři a příbuzní pracovníci v ...ZEKO INVA s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KV Final s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost KV Final s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: