Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Doprava, logistika a zásobování / Technik
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Mechanici a opraváři leteckých motorů a zařízení

Text inzerátu:

 

Nástup:01.12.2020Plat od - do:27000Pracoviště:Nový JičínObor a Profese:TechnikTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:ELMONTEX a.s.Kontaktní osoba:Ing. Petr Buček 732 160 695 petr#bucek|elmontex#czKontaktní adresa:Gen. Fajtla 373
74251 Mošnov
Mošnov   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Mechanici a opraváři zemědělský...Daikin Industries Czech Republi...Technik vozového parku/ automec...Grafton Recruitment s.r.o.Mechanici a opraváři lodních mo...BARKMET, a.s.Obsluha ostatních manipulačních...Dan PawlínMechanici a opraváři zemědělský...Belet a.s.Mechanici a opraváři zemědělský...Cronimo s.r.o.Mechanici a opraváři zemědělský...AGROSERVIS Hlučín, s.r.o.Obsluha těžebních klecí, lanove...JOMAFOREST s.r.o.Mechanici a opraváři kolejových...Správa železnic, státní organizaceMechanici a opraváři leteckých ...AEROSERVIS, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ELMONTEX a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost ELMONTEX a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: