Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Technik ve strojírenství
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Ostatní strojírenští technici

Text inzerátu:

Pracoviště: Hodolany 1228, Olomouc. Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem. Příprava výkresové dokumentace, evidence a plánování výroby, práce v informačním systému. Požadavky: znalost programů CAD (AutoCad, Draftsight nebo jiný).

Nástup:01.12.2020Plat od - do:21000 - 30000Pracoviště:PrahaObor a Profese:Technik ve strojírenstvíTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:FERBO s.r.o.Kontaktní osoba:Marek Hettych 724858233 hettych|ferbo#czKontaktní adresa:
Olomouc   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Strojírenští technici přístrojů...TNS SERVIS, s. r. o.Technik kvality výroby s aj nebo njGrafton Recruitment s.r.o.Technolog výroby s aj nebo nj, ...Grafton Recruitment s.r.o.Specialista zákaznické kvality s ajGrafton Recruitment s.r.o.Servisní technik - obor elektro...JOBSYSTEM s.r.o.Ostatní strojírenští techniciKV Final Ralsko s.r.o.Ostatní strojírenští techniciKEMIFLOC a.s.Seřizovač vstřikolisů, písekGrafton Recruitment s.r.o.Strojírenští techniciSANGU s.r.o.Opravář/údržbář strojůGrafton Recruitment s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FERBO s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost FERBO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: