Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Cestovní ruch a ubytování / Domovník/správce objektu
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Text inzerátu:

Kontakt: Hakenová Andrea, tel.: 733 676 591 , e-mail: andrea.hakenova@grupoantolin.com Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu, stravování, 5 týdnů dovolené Pozice je vhodná i pro absolventy.

Nástup:01.12.2020Plat od - do:28000 - 35000Pracoviště:JičínObor a Profese:Domovník/správce objektuTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:ANTOLIN LIBAN s.r.o.Kontaktní osoba:Andrea Hakenová 733676591 andrea#hakenova|grupoantolin#comKontaktní adresa:Komenského 30
50723 Libáň
Libáň   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Vedoucí provozu v ostatních zař...EEREE s.r.o.Vedoucí provozu v ostatních zař...Yoger - Kovo s.r.o.Vedoucí provozu v ubytování, st...Divadlo Drak a Mezinárodní inst...Vedoucí provozu v ostatních zař...Okna Macek a.s.Hospodyně v domácnostech a prov...CARAVAN COMPANY s.r.o.Vedoucí provozu v ostatních zař...Annabis, s.r.o.Vedoucí provozu v ostatních zař...Jatka Vodňany a.s.Vedoucí provozu v ostatních zař...Sdružení zdravotnických zařízen...Vedoucí provozu v ostatních zař...Diakonie ČCE- středisko BETLÉMHospodyně v domácnostech a prov...SimHolidays s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ANTOLIN LIBAN s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost ANTOLIN LIBAN s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: