Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Výroba a průmysl / Operátor výroby
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Text inzerátu:

Požadavky: zaměstnanec musí projít zdravotní prohlídkou st. 3 a test na drogy. Kontakt: osobně na adrese Dr. Milady Horákové 185/66, 460 07 Libeec 7, 5. patro, Po a St 8:00 - 10:00 hodin.

Nástup:15.02.2021Plat od - do:19350 - 22000Pracoviště:Jablonec nad NisouObor a Profese:Operátor výrobyTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:Bright personal s.r.o.Kontaktní osoba:Yuriy Popadych 777 666 483 bright#personal|email#czKontaktní adresa:Želivského 4599/23
46605 Jablonec nad Nisou
Rýnovice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Nebuď robot u pásu, pojď obsluh...Grafton Recruitment s.r.o.>> strojní zámečník - brno cent...Grafton Recruitment s.r.o.Noční směny ve výrobě - 3 dny v...Grafton Recruitment s.r.o.Kolega do výroby | laser / ohra...Grafton Recruitment s.r.o.Jen ranní směna - operátor serv...Grafton Recruitment s.r.o.Obsluha šicích a vyšívacích strojůAdient Czech Republic s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...Isolit-Bravo, spol. s r.o.Obsluha strojů na výrobu a úpra...ROSE COMPANY s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...United Jobs, s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...LOZOVAN Personal s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bright personal s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Bright personal s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: