Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Zdravotnictví a sociální péče / Sociální pracovník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené)

Text inzerátu:

Co byste měli o této práci vědět? Maják Luka nad Jihlavou napomáhá mladým lidem při zvládání a řešení nepříznivé situace například v oblasti školy, rodiny, mezi kamarády a vrstevníky, zaměstnání a při nevhodném životním stylu. Společně s nimi vytváří bezpečný prostor, předává jim informace, ukazuje možnosti trávení volného času a pomáhá orientovat se ve zdravém prostředí a vede je k samostatnosti. Vaší pracovní náplní bude: - přímá kontaktní práce s uživateli služeb - příprava a realizace volnočasových a preventivních aktivit - sociální poradenství pro děti, dospívající a mladé dospělé - spolupráce s návaznými institucemi - administrativa související s poskytovanou sociální službou Co od nového kolegy/ně očekáváme? - motivaci pracovat s cílovou skupinou služby - děti a mládež nacházející se v nepříznivé sociální situaci - potřebné vzdělání - sociální pracovník - VOŠ/VŠ v sociální oblasti - pracovník v sociálních službách - rekvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách - výhodou zkušenosti v práci v sociální oblasti - schopnost pracovat se základními programy PC na denní bázi (Excel, Word), internet - zkušenosti či ochota pracovat v grafických programech - řidičský průkaz sk. "B", ochotu řídit služební vozidlo - trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost vykonávat danou práci - osobnostní zralost, smysl pro týmovou práci - ochotu pracovat v odpoledních hodinách Co za to nabízíme? - pracovní úvazek 1,0 - místo výkonu Luka nad Jihlavou, nástup 4. ledna 2021 - smysluplnou a obohacující práci s dětmi a mládeží - nejen v začátcích podporu celého týmu - stravenky, 2 dny indispozičního volna, 5 týdnů dovolené - možnost odborného růstu formou vzdělávání a supervize - prostor pro seberealizaci a uplatnění vlastních nápadů - zázemí velké a stabilní organizace První kontakt e-mailem.

Nástup:04.01.2021Plat od - do:21000 - 27000Pracoviště:PrahaObor a Profese:Sociální pracovníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:Diecézní charita BrnoKontaktní osoba:Vladislava Růžičková 730 590 399 vladislava#ruzickova|jihlava#charita#czKontaktní adresa:
  
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Sociální pracovníci specialisté...Oblastní charita PardubiceSociální pracovníci v oblasti p...Diecézní charita BrnoOstatní odborní pracovníci v so...Farní charita LovosiceAsistenti učitelůZákladní škola a gymnázium Vítk...Sociální pracovníci specialisté...Centrum sociálních služeb a pom...Sociální pracovníci specialisté...Iskérka o.p.s.Sociální pracovníci v oblasti p...Charita Uherský BrodSociální pracovníci v oblasti p...Centrum sociálních služeb Ostra...Odborní pracovníci v sociální o...Oblastní charita TrutnovSociální pracovníci a ostatní o...Úřad práce České republiky
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Diecézní charita Brno. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Diecézní charita Brno o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: