Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Obráběč kovů
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Text inzerátu:

Nápň práce: samostatná obsluha 3-osého CNC HAAS Požadujeme: praxe na CNC stroji min. 2 roky, zodpovědnost, spolehlivost. Zaměstnanecké výhody: Prémie na Vánoce a dovolenou, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, jistota práce v české stabilní společnosti, velmi snadná dostupnost autobusem i vlakem, přátelský pracovní kolektiv.

Nástup:01.12.2020Plat od - do:30000Pracoviště:ZlínObor a Profese:Obráběč kovůTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:GENICZECH - M, spol. s r.o.Kontaktní osoba:Ing. Brodová Eva brodova|email#czKontaktní adresa:Vavrečkova 5673
76001 Zlín
Zlín   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Seřizovači a obsluha číslicově ...STAVOKLIMA s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...UNAR s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...KOVOLINE, s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...Elliot Paul s.r.o.Seřizovači a obsluha obráběcích...KeyTec České Budějovice s.r.o.Seřizovači a obsluha ostatních ...AL INVEST Břidličná, a.s.Brusiči, leštiči a ostřiči nást...Marcel PeckaSeřizovači a obsluha obráběcích...ZK Design a.s.Obráběč kovůGrafton Recruitment s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...KOVO Zouhar s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GENICZECH - M, spol. s r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost GENICZECH - M, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: