Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Zemědělství, lesnictví a ekologie / Vodohospodář
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Text inzerátu:

Manuální zručnost, bez alergií. Dobrý zrak. Práce ve stoje.

Nástup:02.01.2021Plat od - do:17000Pracoviště:DomažliceObor a Profese:VodohospodářTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:LAVORO AGENCY S.R.O.Kontaktní osoba:Viktória Szakálas + 420 773 022 286 lavoro#agency|centrum#czKontaktní adresa:Zahradní 282
34601 Horšovský Týn
Malé Předměstí   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obsluha stacionárních strojů a ...Lias Vintířov, lehký stavební m...Obsluha stacionárních strojů a ...LAVORO AGENCY S.R.O.Obsluha stacionárních strojů a ...Lavoro agency s.r.o.Obsluha stacionárních strojů a ...Sokal group s.r.o.Obsluha stacionárních strojů a ...FG, spol. s r.o.Obsluha stacionárních strojů a ...SAFIRT, družstvoObsluha stacionárních strojů a ...STEELTEC CZ, s. r. o.Obsluha zařízení ve vodárenství...Ostravské opravny a strojírny, ...Obsluha stacionárních strojů a ...Pure Bohemia, s. r. o.Obsluha stacionárních strojů a ...Stavby Gomolák s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LAVORO AGENCY S.R.O.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost LAVORO AGENCY S.R.O. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: