Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Malíř/natěrač
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby

Text inzerátu:

První kontakt telefonicky. Praxe nutná.

Nástup:23.11.2020Plat od - do:20000Pracoviště:BrnoObor a Profese:Malíř/natěračTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:Zdeněk MácaKontaktní osoba:Zdeněk Máca 777 927 550 zdenekmaca|seznam#czKontaktní adresa:Popelova 274/8
62000 Brno
Brno-Tuřany   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Lakýrníci a natěrači (kromě sta...Zambelli - technik, spol. s r. o.Kvalifikovaní stavební dělníci ...DILEPS s.r.o.Malíři a příbuzní pracovníci, p...Nexan Group s.r.o.Malíři interiérůMALNAT spol. s r.o.Lakýrníci a natěrači kovů, kovo...PROMA REHA, s.r.o.Lakýrníci a natěrači (kromě sta...FERRIT s. r. o.Malíři interiérůTORALDO s.r.o.Kvalifikovaní stavební dělníci ...ČÍK STAV s.r.o.Kvalifikovaní stavební dělníci ...UNIMONT J.C.K. s.r.o.Kvalifikovaní stavební dělníci ...Stavební HK a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Zdeněk Máca. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Zdeněk Máca o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: