Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Vzdělávání a školství / Lektor/instruktor
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami)

Text inzerátu:

Požadujeme: minimálně ÚSO - Střední škola odborného zaměření. Hrubá mzda od 29 490,- Kč - dle praxe. Životopisy zasílejte na výše uvedenou e-mailovou adresu.

Nástup:01.01.2021Plat od - do:29490Pracoviště:KladnoObor a Profese:Lektor/instruktorTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:Základní škola a Mateřská škola Kladno, Vodárenská 2115Kontaktní osoba:Dagmar Šípková 312 681 165; 736 472 814 dagmar#sipkova|7zskladno#czKontaktní adresa:Vodárenská 2115
27201 Kladno
Kročehlavy   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Lektoři dalšího vzděláváníAngličtina Zábřeh s.r.o.Instruktoři autoškolyKarel LebrLektoři dalšího vzděláváníMgr. Marcela PolováLektoři dalšího vzděláváníKLC Kryštof s.r.o.Lektoři dalšího vzděláváníMgr. Marcela PolováLektoři dalšího vzděláváníKLC Kryštof s.r.o.Vychovatelé (kromě vychovatelů ...Základní škola a mateřská škola...Lektoři dalšího vzděláváníPERFECT pure service, o.p.s.Vychovatelé (kromě vychovatelů ...Základní škola a Mateřská škola...Lektoři dalšího vzděláváníPOE EDUCO, spol. s r. o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola a Mateřská škola Kladno, Vodárenská 2115. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Základní škola a Mateřská škola Kladno, Vodárenská 2115 o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: