Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Zemědělství, lesnictví a ekologie / Ošetřovatel/chovatel zvířat
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí

Text inzerátu:

Máte rádi zvířata a přírodu? Přijďte pracovat k nám, jako stájník! Nabízíme vám perspektivní práci v úspěšné zemědělské společnosti ZOD Brniště a.s. na farmě chovu holštýnského skotu ve Velkém Grunově. Náplň pracovní pozice stájníka je ošetřování krav, jalovic a telat, zajištění pohody zvířat, kontrola jejich zdravotního stavu, pomoc při tvorbě skupin, při přehánění zvířat, při veterinárních a zootechnických zákrocích, pomoc při porodech a přípravě krmení, převážení zvířat, udržování technologií farmy, udržování dobrého technického stavu traktorů a ostatní techniky. Požadujeme praxi s chovem hospodářských zvířat - mléčného skotu, řidičské oprávnění T (aktivně). Denní dvanáctihodinové směny dle harmonogramu (pracuje se o víkendech). Pracovní poměr je možné prodloužit na dobu neurčitou. Stravenky v hodnotě 100 Kč za odpracovanou směnu (měsíčně 1900,- Kč), příspěvek na penzijní a životní pojištění. První kontakt emailem nebo telefonicky od 7.00-15.00 hod.

Nástup:01.12.2020Plat od - do:28000 - 30000Pracoviště:Česká LípaObor a Profese:Ošetřovatel/chovatel zvířatTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:ZOD Brniště a.s.Kontaktní osoba:Helena Mojžíšková 736752473 mojziskova|zodbrniste#czKontaktní adresa: 1
47129 Brniště
Velký Grunov   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Chovatelé drůbežeXAVEROV, a.s.Pěstitelé a chovatelé ve smíšen...Zemědělské družstvo Dolní ÚjezdChovatelé a ošetřovatelé skotu,...Ing. Josef ŠtěpanovskýChovatelé a ošetřovatelé skotu,...AGRICOOP Třinec a.s.Chovatelé a ošetřovatelé skotu,...Měcholupská zemědělská, a.s.Chovatelé a ošetřovatelé labora...BIOPHARM, Výzkumný ústav biofar...Chovatelé a ošetřovatelé skotu,...Agropodnik Humburky, a.s.Chovatelé a ošetřovatelé koníARPITHA z.s.Chovatelé a ošetřovatelé skotu,...AGROSPOL, Malý Bor a.s.KočíJ.A. Langer a synové spol. s r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ZOD Brniště a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost ZOD Brniště a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: