Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Výroba a průmysl / Plánovač výroby
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Úředníci ve výrobě

Text inzerátu:

Náplň práce: počítání úkolových listů, tisk paletových štítků, podpora oddělení kvality. Požadujeme: matematické a logické myšlení, výhodou znalost systému SAP, praxe na obdobné pozici výhodou. Práce svým charakterem vhodná pro absolventy. Kontakt e-mailem nebo telefonicky mezi 7.00 - 15.30 hod.

Nástup:01.12.2020Plat od - do:16000 - 22000Pracoviště:HumpolecObor a Profese:Plánovač výrobyTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:SAPRIL Morava s.r.o.Kontaktní osoba:Lucie Šťastníková 734 589 302 lucie#stastnikova|sapril#czKontaktní adresa: 64
39601 Humpolec
Brunka   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Úředníci ve výroběSV metal spol. s r.o.Úředníci ve výroběMANN + HUMMEL Innenraumfilter (...Úředníci ve výroběB e H o spol. s r. o.Úředníci ve výroběA-Z Centrum, spol. s r.o.Úředníci ve výroběJIPAM CNC s.r.o.Úředníci ve výroběOkna Macek a.s.Úředníci ve výroběPRANTL Masný průmysl s.r.o.Úředníci ve výroběSMS InfoComm (Czech) s.r.o.Úředníci ve výroběK - CONSULT plus, s.r.o.Úředníci ve výroběPLAKOR CZECH s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SAPRIL Morava s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost SAPRIL Morava s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: