Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Prodej a obchod / Prodavač
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Prodavači potravinářského zboží

Text inzerátu:

Pracoviště: Dukelská č.p. 435/13, Litovel. Kontakt je možný osobně na prodejně v objektu Tesca, Dukelská č.p. 435/13, Litovel, telefonicky od 7.00 - 16.30 hod. nebo emailem. Požadujeme: průkaz pro práci v potravinářství (zdravotní průkaz), zkušenosti s přímou obsluhou zákazníka (pultový prodej) flexibilitu, komunikační schopnost a profesionální přístup k zákazníkům. Zkušenosti s prodejem masa výhodou! Raní směna 5:30 - 12:30, odpolední 12:30 -19:30 v PO-PÁ, sobota jedenkrát za 14 dnů 5:30 - 13:30, neděle volné. Zam. výhody: Jídelní kupony (stravenky) v hodnotě Kč 120,- za směnu plně hrazené zaměstnavatelem. Půlroční mimořádné odměny 5.000,-.

Nástup:01.12.2020Plat od - do:21000 - 25000Pracoviště:LitovelObor a Profese:ProdavačTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:MAKOVEC a.s.Kontaktní osoba:Veronika Hájková 601 215 684, 777 713 739 stancik#v|makovec#czKontaktní adresa:Dukelská 435/13
78401 Litovel
Litovel   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obchodní zástupciVieste group s.r.o.Obchodní zástupciTROJEK, s. r. o.Prodavači potravinářského zbožíRABBIT Trhový Štěpánov a.s.Prodavači ostatního zboží v pro...DATIX s.r.o.Vedoucí pracovních týmů v prode...JEDNOTA, spotřební družstvo ZábřehProdavači potravinářského zbožíJIZERSKÉ PEKÁRNY, spol. s r.o.Prodavači potravinářského zbožíADÉLKA a.s.Prodavači ostatního zboží v pro...EUROINTECH s.r.o.Obsluha čerpacích stanic a mycí...Vendula KufnerováVedoucí pracovních týmů v prode...Career agency s. r. o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MAKOVEC a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost MAKOVEC a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: