Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Prodej a obchod / Prodavač
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obchodní zástupci

Text inzerátu:

Možnost částečného úvazku. Požadujeme: znalost trhu v regionu je výhodou, min. středoškolské vzdělání (ideálně ekonomického nebo obchodního směru- není podmínkou), řidičský průkaz sk. B, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, znalost práce na PC. Benefity: firemní auto, firemní telefon, notebook, stravenky. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na uvedený e-mail.

Nástup:02.01.2021Plat od - do:25000Pracoviště:České BudějoviceObor a Profese:ProdavačTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:Řempo CB, a.s.Kontaktní osoba:Adéla Partlová 387768101 partlova|rempocb#czKontaktní adresa:Nemanická 437/5
37010 České Budějovice
České Budějovice 3   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obchodní zástupciVieste group s.r.o.Obchodní zástupciTROJEK, s. r. o.Prodavači potravinářského zbožíRABBIT Trhový Štěpánov a.s.Prodavači ostatního zboží v pro...DATIX s.r.o.Vedoucí pracovních týmů v prode...JEDNOTA, spotřební družstvo ZábřehProdavači potravinářského zbožíJIZERSKÉ PEKÁRNY, spol. s r.o.Prodavači potravinářského zbožíADÉLKA a.s.Prodavači ostatního zboží v pro...EUROINTECH s.r.o.Obsluha čerpacích stanic a mycí...Vendula KufnerováVedoucí pracovních týmů v prode...Career agency s. r. o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Řempo CB, a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Řempo CB, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: