Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Prodej a obchod / Prodavač
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Prodavači potravinářského zboží

Text inzerátu:

První kontakt e-mailem. Pro naší pobočku Sklizeno Josefská hledáme vstřícné a příjemné spolupracovníky/spolupracovnice, na pozici vedoucí / zástupce vedoucího prodejny, kteří dokáží z nákupu udělat zážitek.

Nástup:23.11.2020Plat od - do:35000 - 45000Pracoviště:BrnoObor a Profese:ProdavačTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:SELUPROFAR s.r.o.Kontaktní osoba:Jiří Selucký josefska|sklizeno#czKontaktní adresa:Josefská 427/14
60200 Brno
Brno-střed   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obchodní zástupciVieste group s.r.o.Obchodní zástupciTROJEK, s. r. o.Prodavači potravinářského zbožíRABBIT Trhový Štěpánov a.s.Prodavači ostatního zboží v pro...DATIX s.r.o.Vedoucí pracovních týmů v prode...JEDNOTA, spotřební družstvo ZábřehProdavači potravinářského zbožíJIZERSKÉ PEKÁRNY, spol. s r.o.Prodavači potravinářského zbožíADÉLKA a.s.Prodavači ostatního zboží v pro...EUROINTECH s.r.o.Obsluha čerpacích stanic a mycí...Vendula KufnerováVedoucí pracovních týmů v prode...Career agency s. r. o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SELUPROFAR s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost SELUPROFAR s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: