Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Mechanik
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Mechanici a opraváři mechanických částí energetických zařízení a elektropřístrojů

Text inzerátu:

Požadujeme: Manuální zručnost, zodpovědnost, samostatnost a rozhodnost, řidičský průkaz - skupina B, povinné osvědčení dle vyhlášky č. 50, § 5 o elektro montážích a revizích, práce s PC. Angličtina výhodou, není podmínkou. Hlásit se e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny od 8.00 do 16.00 hod.

Nástup:01.12.2020Plat od - do:20000 - 25000Pracoviště:LiberecObor a Profese:MechanikTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:AGRO AQUA PRO s.r.o.Kontaktní osoba:Jana Zolotarová 608 480 166 info|agroaquapro#czKontaktní adresa:Dr. Milady Horákové 534/78
46007 Liberec
Liberec (nečleněné město)   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Mechanici a opraváři průmyslový...KV Final s.r.o.Provozní elektromechaniciKV Final s.r.o.Mechanici a opraváři ostatních ...KV Final s.r.o.Mechanici a opraváři zemědělský...PEKASS a.s.Montážní dělník/ce 24000 kčGrafton Recruitment s.r.o.Mechanici a opraváři zemědělský...Dobrosev, a.s.Mechanici a opraváři průmyslový...Continental Automotive Czech Re...Mechanici a opraváři průmyslový...Wrigley Confections ČR, kom. spol.Mechanici a opraváři ostatních ...WILLIG s.r.o.Mechanici a opraváři mechanický...KLIMEX CZ, spol. s r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AGRO AQUA PRO s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost AGRO AQUA PRO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: