Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Telekomunikace / Spojový manipulant
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Technici přístrojů, strojů a zařízení v oblasti telekomunikací a radiokomunikací

Text inzerátu:

Pracoviště: Krapkova č.p. 709/4, Olomouc. Kontakt je možný POUZE emailem. Náplň práce: Instalace zemních i nadzemních optických tras, instalace optických kabelů, svařování optických vláken, měření a vyhodnocování optických vláken, konfigurace aktivních prvků Požadujeme: praxi s instalacemi optických sítí a svařování optických vláken, SŠ vzdělání elektrotechnického směru, preciznost a spolehlivost, manuální zručnost a schopnost práce ve výškách, zkušenosti s instalacemi optických sítí, řidičský průkaz sk. Zam. výhody: Profesní růst, zaměstnanecké benefity - zvýhodněné internetové a tel. tarify, motivující finanční ohodnocení.

Nástup:01.12.2020Plat od - do:25000 - 35000Pracoviště:OlomoucObor a Profese:Spojový manipulantTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:MTEL Communications s.r.o.Kontaktní osoba:Petra Mihálová 777 707 842 kariera|mtel#czKontaktní adresa:Krapkova 709/4
77900 Olomouc
Nová Ulice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Ostatní technici v oblasti vysí...MaRcom-Eko s.r.o.Ostatní technici v oblasti tele...Infinity Telecom, s.r.o.Ostatní technici v oblasti tele...JaroNet - services s.r.o.Ostatní technici v oblasti tele...Host-telecom.com, s.r.o.Ostatní technici v oblasti tele...PROFINETWORKS s.r.o.Ostatní technici v oblasti vysí...SYSPRO s.r.o.Ostatní technici v oblasti tele...Mgr. Vít BaranTechnici přístrojů, strojů a za...LuckyNet s.r.o.Ostatní technici v oblasti tele...Oxcom s.r.o.Ostatní technici v oblasti tele...PRVNÍ TELEFONNÍ,a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MTEL Communications s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost MTEL Communications s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: