Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Zedník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Text inzerátu:

Místo výkonu práce: Česká republika. Práce dle zakázek i mimo okres. Údržba a výstavba komunikací, drobných staveb. Rekonstrukce parků. Pracovní doba: 6,00 - 14,30 hod. Zajišťujeme dopravu a ubytování. Požadujeme: výuční list, manuální zručnost, aktivní přístup, časovou flexibilitu. Způsob kontaktování zaměstnavatele: osobně - adresa Na Vinici 948/13, Litoměřice Po 8-11hod., St 13-16 hod., e-mailem nebo telefonicky (kdykoliv).

Nástup:19.11.2020Plat od - do:21360Pracoviště:LitoměřiceObor a Profese:ZedníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:Gardenline s.r.o.Kontaktní osoba:Ivana Nováková 774 104 396 ivana#novakova|garden-line#euKontaktní adresa:Na Vinici 948/13
41201 Litoměřice
Předměstí   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdo...NAVI Construction s.r.o.Zedníci (kromě zedníků ohnivzdo...AUTO LAŠÁK RÝMAŘOV s.r.o.Zedníci (kromě zedníků ohnivzdo...MONES Praha s.r.o.Zedníci, kamnáři, dlaždiči a mo...KOLYMA s.r.o.Zedníci, kamnáři, dlaždiči a mo...ČAP PALET s.r.o.Zedníci, kamnáři, dlaždiči a mo...NYCUK s.r.o.Zedníci, kamnáři, dlaždiči a mo...Tradixem s.r.o.Zedníci, kamnáři, dlaždiči a mo...HBAPS, s.r.o.Zedníci, kamnáři, dlaždiči a mo...PERSIK s.r.o.Zedníci (kromě zedníků ohnivzdo...Eurokontinent s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Gardenline s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Gardenline s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: