Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Truhlář
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Text inzerátu:

Pracoviště Loukov - Náplň práce: na dílně zpracování plošného materiálu na formátovací pile, olepování dílců na strojní olepovačce, skládání nábytku, práce s ručním nářadím, balení, nakládka vyrobeného nábytku a montáž u zákazníka - Požadujeme: vzdělání nižší střední odborné, praxe v oboru, nejlépe v zakázkové výrobě, chuť pracovat a rozvíjet své dovednosti, manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a flexibilita - Nabízíme: práci na plný úvazek, pracovní doba jednosměnná 7:00 – 15:30, HM dle zručnosti a výsledků práce, dle zručnosti měsíční prémie, nástup možný ihned, lidský přístup a přátelskou atmosféru - Svůj životopis prosím zašlete na email: info@kuchyne-pechacek.cz, příp. kontakt na tel: 776 646 504.

Nástup:01.12.2020Plat od - do:25000 - 35000Pracoviště:KroměřížObor a Profese:TruhlářTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:Martin PecháčekKontaktní osoba:Martin Pecháček 776 646 504 info|kuchyne-pechacek#czKontaktní adresa: 248
76875 Loukov
Loukov   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obsluha automatizovaných strojů...LESS & TIMBER, a.s.Truhláři (kromě stavebních) a p...Daniel HloušekObsluha automatizovaných strojů...NOPO s.r.o.Truhláři (kromě stavebních) a p...ANTIKHAUS, a.s.Truhláři (kromě stavebních) a p...Interdecor Design s.r.o.Truhláři (kromě stavebních) a p...DECOWOOD interier design, spol....Truhláři (kromě stavebních) a p...DTD Styl CB s.r.o.Truhláři (kromě stavebních) a p...HON-okna, dveře, s.r.o.Truhláři (kromě stavebních) a p...ANTIK DESIGN v.o.s.Truhláři (kromě stavebních) a p...AM INTERIÉR, a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Martin Pecháček. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Martin Pecháček o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: