Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Služby / Strážný/hlídač
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Operátoři bezpečnostních služeb

Text inzerátu:

Místo výkonu práce: Sirotkova č.p. 1242 Mladá Boleslav II 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: tel.: 777878767, e-mail: kabrna@sicuro.cz (předmět: operátor) Náplň práce: obsluha pultu, vyřizování telefonických dotazů, zaznamenávání vzkazů, odbavování poplachů, práce na PC. Požadujeme: pozitivní a aktivní přístup k informačním technologiím, spolehlivost, komunikativní osobnost, zodpovědný přístup k práci, schopnost a ochotu učit se nové věci. Pokud tyto znalosti nemáte, rádi vás je naučíme. Nabízíme: pravidelná specializovaná školení, příjemné pracovní prostředí a práci v mladém kolektivu, zajímavou a různorodou práci, zázemí stabilní a perspektivně se rozvíjející společnosti, zajímavé platové ohodnocení s individuálními bonusovými odměnami a možnost kariérního postupu.

Nástup:19.11.2020Plat od - do:16100Pracoviště:Mladá BoleslavObor a Profese:Strážný/hlídačTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityVhodné i pro občany se ZPSANO Zaměstnavatel:SICURO MB 111 s. r. o.Kontaktní osoba:Kabrna 777878767 kabrna|sicuro#czKontaktní adresa:Sirotkova 1242
29301 Mladá Boleslav
Mladá Boleslav II   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Ostraha - ústí nad orlicíFORCORP GROUP spol.s.r.o.Ostraha - prahaFORCORP GROUP spol.s.r.o.Ostraha - čhmú praha 4 - komořanyFORCORP GROUP spol.s.r.o.Ostatní pracovníci ostrahy a be...Petr PoradaOstraha - ústí nad labemFORCORP GROUP spol.s.r.o.Strážný -recepční - skanska sta...FORCORP GROUP spol.s.r.o.Ostraha - čtk prahaFORCORP GROUP spol.s.r.o.Ostraha - biocev vestec FORCORP GROUP spol.s.r.o.Ostraha - polnáFORCORP GROUP spol.s.r.o.Ostraha - pelhřimovFORCORP GROUP spol.s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SICURO MB 111 s. r. o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost SICURO MB 111 s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: