Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Ostraha a bezpečnost / Vrátný
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Vrátní

Text inzerátu:

pracoviště : - QUITTNER a SCHIMEK, s.r.o., Podlevínská 518, 507 91 Stará Paka. V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: petra.reichlova@pancer.cz bližší informace v době od 8:00 do 16:00 hod na tel.: 739 204 074 p. Mareš Požadujeme: trestní bezúhonnost, osvědčení Strážný 68-008-E výhodou. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Nabízíme: Poskytujeme náborový příspěvek až 3500,- Kč při splnění podmínek. Pozice vyhrazena pro OZP dle § 75 zákona o zaměstnanosti.

Nástup:01.12.2020Plat od - do:15800Pracoviště:PrahaObor a Profese:VrátnýTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníVhodné i pro občany se ZPSANO Zaměstnavatel:Agentura PANCÉŘ s.r.o.Kontaktní osoba:Zdeněk Mareš 739 204 074Kontaktní adresa:
Stará Paka   
zobrazit mapu
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Pracovníci ostrahy a bezpečnost...INDUS PRAHA, spol. s r.o.VrátníFAMKO, spol. s r. o.VrátníDISCRET TS s.r.o.Pracovníci ostrahy a bezpečnost...DIOL družstvoVrátníGLASIERT, s.r.o.Vrátní"Komplexní služby věřitelům" s.r.o.VrátníSIDA s.r.o.VrátníIBEX Security s.r.o.VrátníIBEX Security s.r.o.VrátníČeskomoravská Bezpečnostní Agen...
 

Odpověď na inzerát

  Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.