Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / IS/IT: Vývoj aplikací a systémů / Programátor
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Junior JavaScript vývojář (možnost part-time) (7344)

Text inzerátu:

Pozici obsazujeme pro menší brněnskou pobočku slovinské společnosti zaměřenou na vývoj a implementaci vlastního informačního systému pro pojišťovny.

Na této pozici budete:
- spolupracovat na nové platformě pro klienty společnosti zejména z oblasti pojišťovnictví, zabývat se její implementací a konfigurací
- účastnit se diskuzí ohledně návrhu struktury řešení
- podílet se na vývoji nových funkcionalit
- mít možnost učit se od zkušenějších kolegů
- po zaučení moci být i v kontaktu se zákazníky
- součástí menšího vývojářského týmu fungujícího dle Scrum metodiky

Společnost hledá studenty výhradně pro dlouhodobou spolupráci, zimní či letní brigády zde nejsou možné (pro úplnost: ani ty podzimní či jarní :)).

Hledáme studenty vyšších ročníků IT, kteří:
- jsou nadšení do oblasti IT, chtějí se dále vzdělávat a rozvíjet, nemají problém pracovat v týmu, jsou loajální a rádi si vyslechnou názor ostatních
- podmínkou je znalost vývoje v JavaScriptu, preferovaně v Angularu (a ideálně nějaký větší vlastní/školní projekt v tomto jazyku)
- také musíš znát práci s databázemi, ideálně MS SQL, případně Oracle
- a určitě se neztratí ani znalost webových technologií (SOAP, JSON, HTML5)
- je také potřeba, aby ses zvládl/a bez problémů domluvit anglicky
- pokud jsi zároveň schopen/schopna odpracovat alespoň 20 hodin týdně, je tato nabídka přímo pro tebe!

Nabízíme:
- jedná se o pracovní poměr, zkrácený úvazek (minimálně 20 hodin týdně)
- společnost nabízí zajímavé platové ohodnocení, mezi další benefity patří: plně hrazené stravenky, pružná pracovní doba, sick days, kurzy technických i jazykových dovedností dle vlastního výběru, vlastní laptop, plně hrazená multisport karta, pravidelné teambuildingy a další


Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat, jakmile pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Nástup:neuvedenoPracoviště:BrnoObor a Profese:IS/IT: Vývoj aplikací a systémů - ProgramátorTyp pracovního vztahu:Částečný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:ITjobs, s.r.o.
odkaz na inzerát
Kontaktní osoba:Mgr. Pavla Buráňová 605 946 450 buranova|itjobs#czKontaktní adresa:Bašty 8, 60200  Brno   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Javascript/react developer (med...ITjobs, s.r.o.It podpora, vývoj sw a erp (výr...JOBSYSTEM s.r.o.React developer (7432)ITjobs, s.r.o.Programátor .net / c#JOBSYSTEM s.r.o.Junior developer part time, 150...Grafton Recruitment s.r.o.C++ programátor (grafické aplik...ITjobs, s.r.o.Oracle dwh developer (iot proje...ITjobs, s.r.o.C++/cryptographic engineer (ičo...ITjobs, s.r.o.Senior developer c++/windows (i...ITjobs, s.r.o.Junior devops engineer (7427) ITjobs, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ITjobs, s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost ITjobs, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: