Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Údržbář
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pracovník provozu horské chaty v resortu Dolní Morava

Text inzerátu:

Profil společnosti:
Jsme horské středisko v úžasném horském prostředí pod Králickým Sněžníkem s jedinečnou nabídkou celoročních aktivit a možností trávení volného času a dovolené s odpovědným přístupem k životnímu prostředí.
A k tomu ještě provozujeme stezku v oblacích, mamutí horskou dráhu, adrenalinový a trail park, dětské zážitkové parky a organizujeme firemní eventy.
Máš chuť pracovat pro náš resort, který je v ČR ojedinělý? Přijmout zajímavou pracovní výzvu a především zodpovědnost za výsledek svojí práce v podobě spokojených hostů.

Více informací o společnosti najdete na www.dolnimorava.cz.

Místo práce: Dolní Morava - okres Ústí nad Orlicí

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: novotna@dolnimorava.cz.

Platnost inzerátu končí 9. 8. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Podmínky:

Silnou osobnost, která je manuálně zručná, organizačně schopná a dokáže komunikovat s kolegy i hosty horské chaty.
Nebojí se problémů a je připravený je řešit.
Je pravou rukou vedoucího horské chaty.
Vystupuje příjemně a vstřícně vůči kolegům i zákazníkům.
Je flexibilní, pracovitý, samostatný, manuálně zručný a nevadí ti práce o víkendech.
Nebojíš se být kreativní a přicházet s novými nápady.

Náplň práce:

Jak bys měl vypadat?
Údržbář, zásobovač a výpomoc v kuchyni v jedné osobě, zkrátka „ Ferda mravenec práce všeho druhu“ a toho co je na takové horské chatě potřeba.
Měl by sis umět poradit s kapajícím kohoutkem, s organizací zásobování horské chaty, být komunikativní, vstřícný k hostům i ke kolegům na chat, a když by bylo potřeba i pomoct v kuchyni.

Je to práce pro někoho, kdo má rád pestrou práci, dokáže si poradit i v bezvýchodných situacích a nemá rád stereotyp.

Pro někoho kdo má rád lidi i přírodu, netouží sedět doma u televize, ale chce být užitečný a pokud je zrovna chvilka volna má chuť se projet na kole na okolních cyklostezkách, nebo jde na procházku na Králický sněžník.

Nabízíme / benefity:

Mzdu odpovídající dané pozici, bydlení na chatě a stravován přímo v resortu.
Pokud u nás nebudeš bydlet, tak příspěvek na dopravu do práce. Relaxace a aktivní odpočinek ve wellness a fitness, slevy pro tebe a rodinné příslušníky napříč celým resortem, pobyt za zvýhodněné ceny v hotelu a horských chatách, 25 dnů dovolené……a především, hory zážitků, bez limitu po celý rok.

Nástup:ihnedPracoviště:Pardubický krajObor a Profese:Řemeslné a manuální práce - Údržbář, Služby - Domovník/správce objektu, Technika a vývoj - DělníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityVhodné i pro absolventyANOPersonální agentura:JOBSYSTEM s.r.o.Kontaktní osoba:Eva Grundová +420224819391 egrundova|jobsystem#czKontaktní adresa:Sokolovská 106/42, 18600  Praha 8   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Multilingual administration supportGrafton Recruitment s.r.o.Aplikační podpora - sap retail ...Grafton Recruitment s.r.o.Multilingual hr rolesGrafton Recruitment s.r.o.Účetní s němčinouGrafton Recruitment s.r.o.Language specialist with germanGrafton Recruitment s.r.o.Obchodní zástupce pro top firmu...Grafton Recruitment s.r.o.Projektový/-á vedoucí| automoti...Grafton Recruitment s.r.o.Inženýr/-ka pro systém řízení k...Grafton Recruitment s.r.o.Procesní inženýr/-ka – technolo...Grafton Recruitment s.r.o.Účetní v prazeGrafton Recruitment s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JOBSYSTEM s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost JOBSYSTEM s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: