Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Administrativa / Administrativní pracovník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obchodní asistent/ka

Text inzerátu:

Provozovna v Brně nabízí volné pracovní místo na zkrácený pracovní úvazek (6h) na dobu určitou (1rok), s možností prodloužení smlouvy. Náplň práce: příjem a chystání objednávek, administrativa, úklid, zajišťování a nákup kancelářských i jiných potřeb. Požadujeme: příjemné vystupování, samostatnost, týmového ducha, ŘP sk.B + vlastní automobil (pro nákupy-pohonné hmoty a amortizace bude uhrazena), základní znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook). Nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce, práce v malém kolektivu, fyzicky nenáročná-malé zboží, nástup možný ihned nebo po dohodě.

Nástup:ihnedPracoviště:BrnoObor a Profese:Administrativa - Administrativní pracovník, Administrativa - Asistentka, Prodej a obchod - Obchodní asistentTyp pracovního vztahu:Částečný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:PANACEA PRAHA s.r.o.Kontaktní osoba:Jana Zachovalová zachovalova|panaceapraha#czKontaktní adresa:Srbská 579, 25228  Černošice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 3 podobných nabídek

Obchodník / obchodnice elektroi...JOBSYSTEM s.r.o.Obchodní asistent / asistentka JOBSYSTEM s.r.o.Obchodně technický zástupce - j...Grafton Recruitment s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PANACEA PRAHA s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost PANACEA PRAHA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: