Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Gastronomie a pohostinství / Číšník/servírka
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Číšníci a servírky - Číšník, servírka

Text inzerátu:

KONTAKT TELEFONICKY NEBO E-MAILEM
Náplň práce:
zajišťuje obsluhu klientů lázní v jídelnách (prostírání stolů, roznášení snídaní, obědů, večeří, sklízení použitého nádobí) a na mimořádných akcích.
Požadujeme:
dokončené střední odborné vzdělání (vyučení v oboru výhodou); znalost NJ vítána; příjemné jednání a vystupování; výborné komunikační schopnosti; spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost.
Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti; příjemné pracovní prostředí; motivující finanční ohodnocení;
5 týdnů dovolené; zajímavou práci, možnost seberealizace; pestrý sociální program – např. zaměstnanecké stravování za atraktivní cenu, příspěvek k penzijnímu připojištění ve výši Kč 600,- měsíčně, zvýhodněný vstup do wellnesscentra, výhody spojené s poskytnutím karty Sphere Card, odměny u příležitosti pracovního výročí.

Nástup:01.07.2020Plat od - do:18400 - 18400Pracoviště:Jindřichův HradecObor a Profese:Číšník/servírkaTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:Slatinné lázně Třeboň s.r.o.Kontaktní osoba:Ing. Eliška Lukášová +420 384 750 842 personalista|laznetrebon#czKontaktní adresa:Lázeňská 1001
379 01 Třeboň
Třeboň II   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Číšníci a servírky - číšník/ser...Kamil BulaČíšníci a servírkyZNOGAS s.r.o.Číšníci a servírky - číšník - s...INSULO s.r.o.Číšníci a servírky - číšník - s...Jiří EliášČíšníci a servírky - číšník-ser...Petr KotalíkČíšníci a servírky - číšníci a ...Tomáš MachalínekČíšníci a servírkyMOLIHUA s.r.o.Číšníci a servírky - číšník, se...Jana VojtkováČíšníci a servírky - číšník-ser...Bruffiere Administration s.r.o.Číšníci a servírky - číšník, se...Daniela Hrubá
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Slatinné lázně Třeboň s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Slatinné lázně Třeboň s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: