Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Dělník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

Text inzerátu:

V případě zájmu volejte (7-15:30) nebo pište na uvedený email. Osobní návštěva možná v době 7:00 - 15:30hod.

Nástup:01.09.2020Plat od - do:18000 - 18000Pracoviště:ČáslavObor a Profese:DělníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:Starkl - zahradník spol. s r.o.Kontaktní osoba:Martina Podhradská +420 327 314 985 uctarna|starkl#comKontaktní adresa:Kalabousek 1661
286 01 Čáslav
Čáslav-Nové Město   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Dělníci v oblasti výstavby budo...BEZAN s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby budo...VAS+SVET s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby budo...TOMICH.STAV s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby budo...HPP CZECH s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby budo...Volodymyr KyrychokDělníci v oblasti výstavby budovIVANRESSTAV s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby budo...KT MK elbons s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby budovSARSAMA s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby budovLORA SPRINKLER s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby budo...Moncton Industrial s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Starkl - zahradník spol. s r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Starkl - zahradník spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: