Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Uklízečka/čistič
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

PRACOVNÍK ÚKLIDU – MYTÍ OKEN – nemocnice u sv. Anny HPP/DPP

Text inzerátu:Bojíte se v této době o práci? Přijďte k nám!

I v této nejisté době nabízíme jistotu práce pro osoby se zdravotním postižením, nejohroženější skupinu obyvatel v ČR.Hledáme UKLÍZEČE/KU ve městě Brně.

Pracoviště: nemocnice u sv. Anny (FNUSA Brno).Naše úklidová společnost OLMAN SERVICE s. r.o. svou dezinfekcí a čistotou přispívá k prevenci před nákazou virem COVID-19 a zdraví lidí.Záleží Vám na perfektní čistotě a kvalitě, u nás budete určitě potřebovat zodpovědný přístup k práci.Náplní Vaší práce bude mytí oken a běžné úklidy během sanitárních dnů.Pracovní doba: PO – PÁ od 6.00 – 14.30 hodin.Garantujeme Vám pravidelný příjem, nabízíme jedinečné pracovní postupy, náborový příspěvek až 20.000,- Kč, odměna za získání dalšího OZP pracovníka až 2000 Kč.

Svou prací můžete ovlivnit zdraví lidí. Poskytneme Vám dostatek času na zapracování, najdete u nás nové kamarády.Nenecháme Vás v tom sami, přihlaste se k nám na telefon: 739 066 203 nebo napište na email: nabor@olman.cz.


Podmínky:

Zkušenosti s mytím oken výhodou
Manuální zručnost
ŘP sk. B výhodou
Samostatnost
Spolehlivost

Náplň práce:

Úklidové práce, mytí oken

Nástup:dle domluvyPracoviště:Brno-město, Jihomoravský krajObor a Profese:Řemeslné a manuální práce - Uklízečka/čistič, Řemeslné a manuální práce - Dělník, Brigády - BrigádyTyp pracovního vztahu:Plný úvazek, BrigádaMin. vzdělání:Nezáleží na vzděláníVhodné i pro absolventyANOVhodné i pro občany se ZPSANO Zaměstnavatel:Olman Service, s.r.o.Kontaktní osoba:Paní Šujanová +420725096625 nabor|olman#czKontaktní adresa:Jakuba Obrovského 1389/1b, 63500  Brno - Bystrc   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Věříte bylinkám? vrací nám zdraví!Dagmar LangováPráce v oblasti přírodní medicíny.Dagmar LangováPráce pro polsky mluvící uchazeče.Dagmar LangováPracujete rádi doma? mám pro vá...Dagmar LangováBrigáda na doma, zdraví, bylinky.Dagmar LangováPřivýdělek s bylinkami. Dagmar LangováPodnikání z domova, prevence zd...Dagmar LangováPráce z domova přes net, zdraví...Dagmar LangováPráce pro poláky žijící v čr a sr. Dagmar LangováPráce na doma.Dagmar Langová
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Olman Service, s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Olman Service, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: