Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Doprava, logistika a zásobování / Skladník/manipulant
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

SKLADNÍK - ŘIDIČ

Text inzerátu:

Hledáme spolehlivého, samostatného a pečlivého pracovníka, který ovládá základní práci na PC a má řidičský průkaz sk. B. Výhodou je praxe na obdobné pozici. Náplň práce: příjem zboží, kontrola dodacích listů a dalších průvodních dokumentů, ukládání, kontrola a skladování zboží, vyskladnění, vychytávání a expedice zboží.

Nástup:neuvedenoPracoviště:Česká republikaObor a Profese:Doprava, logistika a zásobování - Skladník/manipulantTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:KOVOKON Popovice s.r.o.Kontaktní osoba:Šárka Urbaníková +420778770380 personalni|kovokon#czKontaktní adresa:Na Záhonech 1072, 68604  Kunovice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Skladník - dvousměnný provoz, plzeňGrafton Recruitment s.r.o.Řidič - prodejce / skladník pro...JOBSYSTEM s.r.o.Skladník - platný průkaz vzvGrafton Recruitment s.r.o.Skladový operátor - picker až 3...Grafton Recruitment s.r.o.SkladníkGrafton Recruitment s.r.o.Manipulant / skladník - v čisté...Grafton Recruitment s.r.o.Skladník - želevčice u slaného ...Grafton Recruitment s.r.o.Retrakář - modletice - až 38 00...Grafton Recruitment s.r.o.Skladník - modletice - od 25 50...Grafton Recruitment s.r.o.Skladník/ce v zajímavé strojíre...Grafton Recruitment s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KOVOKON Popovice s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost KOVOKON Popovice s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: