Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Technika a vývoj / Technický ředitel/manažer
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obchodně technický ředitel

Text inzerátu:

Náplň práce: každý den jednání se zákazníky v německém a českém jazyce týkající se zakázek a zakázkové náplně firmy. Pracovní cesty v rámci EU, popř. po celém světě.
Požadujeme: technické vzdělání (v oboru elektro výhodou), znalost oboru elektro, znalost německého a českého jazyka slovem a písmem, znalost anglického jazyka výhodou, komunikativnost, časovou flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, svědomitost, aktivní přístup, loajalitu, odbornou způsobilost dle vyhlášky 50/1978 Sb., v platném znění výhodou.
Nabízíme: Práci v české společnosti, realizaci zakázek v rámci EU, popř. celém světě, možnost čerpání firemních benefitů, osobní podporu při zaškolení, práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, místo výkonu práce v Jevíčku (okres Svitavy)

Nabízíme / benefity:

Cestovní pojištění, možnost telefonování za firemní ceny

Nástup:neuvedenoPlat od - do:45000 - 65000Pracoviště:SemilyObor a Profese:Technika a vývoj - Technický ředitel/manažerTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:BLAUKOM CZ s.r.o.Kontaktní osoba:Ing. Jiří Halbrštát +420775499076 j#halbrstat|blaukom#czKontaktní adresa:Luční 228, 56943  Jevíčko   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obsluha výrobního stroje a dopl...Continental Automotive Czech Re...Elektro inženýrJOB LEADER CZECH s.r.o.Accounts payable with english, ...Grafton Recruitment s.r.o.Business development manažerGrafton Recruitment s.r.o.Arbeite in athen! technischer s...Grafton Recruitment s.r.o.Hr business partner, internatio...Grafton Recruitment s.r.o.Arbeite in athen! kundendienst ...Grafton Recruitment s.r.o.Arbeite in brünn! jobs für deut...Grafton Recruitment s.r.o.Arbeite in brünn! kundendienstm...Grafton Recruitment s.r.o.Work in athens! technical suppo...Grafton Recruitment s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BLAUKOM CZ s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost BLAUKOM CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: