Obchodně technický ředitel

Náplň práce: každý den jednání se zákazníky v německém a českém jazyce týkající se zakázek a zakázkové náplně firmy. Pracovní cesty v rámci EU, popř. po celém světě. Požadujeme: technické vzdělání (v oboru elektro výhodou), znalost oboru elektro, znalost německého a českého jazyka slovem a písmem, znalost anglického jazyka výhodou, komunikativnost, časovou flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, svědomitost, aktivní přístup, loajalitu, odbornou způsobilost dle vyhlášky 50/1978 Sb., v platném znění výhodou. Nabízíme: Práci v české společnosti, realizaci zakázek v rámci EU, popř. celém světě, možnost čerpání firemních benefitů, osobní podporu při zaškolení, práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, místo výkonu práce v Jevíčku (okres Svitavy)

Je nám líto, ale tato pracovní pozice je již obsazena.

Podobné a možná lepší nabídky naleznete zde.






Články ze světa práce


Home office se stává stále populárnějším!

Home office se stává stále populárnějším!
Práce z domova je od dob koronavirové epidemie stále populárnější. Většina firem, která tzv. home office zavedla, jej ponechala alespoň v určité míře dodnes. Jaké jsou její výhody a nevýhody? Dle průzkumů Ministerstva práce a sociálních věcí, které se dotazovalo především na výhody, limity a celkovou spokojenost zaměstnanců a vedoucích pracovníků, převážná většina dotázaných hodnotí práci z domova pozitivně. Jaká přesně přináší pozitiva/negativa?

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?
Ztrácíte se na poradě v záplavě anglických výrazů a občas jen souhlasně kývete? Nebo jsou pro vás slova jako briefing nepostradatelnou součástí firemního slangu? V dnešním globalizovaném pracovním prostředí jsou anglicismy čím dál častější a Česká republika v jejich užívání rozhodně nepokulhává, obzvlášť v nadnárodních korporátech. Proč jsou tato slova oblíbená a co znamenají?

Freelanceřina, to je dřina. Nebo právě naopak?

Freelanceřina, to je dřina. Nebo právě naopak?
Práce na vlastní pěst, být v podstatě nezávislým profíkem, získává ve světě stále větší popularitu, ale není vhodná pro každého. V tomto článku se podíváme jaké jsou výhody a nevýhody freelancingu. Je to pro vás to pravé ořechové?