Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Technika a vývoj / Technický ředitel/manažer
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obchodně technický ředitel

Text inzerátu:

Náplň práce: každý den jednání se zákazníky v německém a českém jazyce týkající se zakázek a zakázkové náplně firmy. Pracovní cesty v rámci EU, popř. po celém světě.
Požadujeme: technické vzdělání (v oboru elektro výhodou), znalost oboru elektro, znalost německého a českého jazyka slovem a písmem, znalost anglického jazyka výhodou, komunikativnost, časovou flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, svědomitost, aktivní přístup, loajalitu, odbornou způsobilost dle vyhlášky 50/1978 Sb., v platném znění výhodou.
Nabízíme: Práci v české společnosti, realizaci zakázek v rámci EU, popř. celém světě, možnost čerpání firemních benefitů, osobní podporu při zaškolení, práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, místo výkonu práce v Jevíčku (okres Svitavy)

Nabízíme / benefity:

Cestovní pojištění, možnost telefonování za firemní ceny

Nástup:ihnedPlat od - do:45000 - 65000Pracoviště:okres SvitavyObor a Profese:Technika a vývoj - Technický ředitel/manažerTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:BLAUKOM CZ s.r.o.Kontaktní osoba:Ing. Jiří Halbrštát +420775499076 j#halbrstat|blaukom#czKontaktní adresa:Luční 228, 56943  Jevíčko   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

It helpdesk mit deutschGrafton Recruitment s.r.o.Administrátor v logistice, stříbroGrafton Recruitment s.r.o.Multilingual roles in brno!Grafton Recruitment s.r.o.Cash applications with germanGrafton Recruitment s.r.o.Inženýr kvality | praha | rozje...Grafton Recruitment s.r.o.Customer care agent with englishGrafton Recruitment s.r.o.Projektový manažer s aj - mimo ...Grafton Recruitment s.r.o.Produktový inženýr, až 55 000 kčGrafton Recruitment s.r.o.Arbeite in athen! technischer s...Grafton Recruitment s.r.o.Obchodní manažer | celá čr | 10...Grafton Recruitment s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BLAUKOM CZ s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost BLAUKOM CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: