Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Zdravotnictví a sociální péče / Stomatolog
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Zubní lékař Ostrava

Text inzerátu:

Jsme akreditované zařízení pro zajištění odborné praxe v rámci praktické části aprobační zkoušky uchazeče o uznání způsobilosti k výkonu povolání zubního lékaře. V zavedené stomatologické ordinaci Dentalstyl s. r. o. s portfoliem přes 6000 pacientů přijmeme pro spolupráci zubního lékaře/lékařku, absolventa/absolventku na plný úvazek. Požadavky: VŠ vzdělání v oboru stomatologie, spolehlivost, komunikativnost, příjemné vystupování, pracovitost, flexibilitu, práce s PC. Co Vám nabízíme? Zkušenost, motivační odměňovací systém, nadstandardní plat včetně % podílu z obratu), vynikající zaměstnanecké benefity, dostatek pacientů.

Podmínky:

dle dohody

Nástup:dle dohodyPracoviště:OstravaObor a Profese:Zdravotnictví a sociální péče - StomatologTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jinéVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:Dentalstyl s.r.o.
odkaz na inzerát
Kontaktní osoba:Roman Dufek +420605151530 roman#dufek|dentalstyl#czKontaktní adresa:Dvouletky 58, 70030  Ostrava-Hrabůvka   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Zubní lékaři bez specializaceMV Dent s.r.o.Dentální hygienisti - dentální ...MUDr. Ivana ŠkrdlantováDentální hygienistiMV Dent s.r.o.Zubní lékaři - zubní lékař / kaPRIME TECHNIC s.r.o.Zubní lékaři - zubař/-kaDENT Group s.r.o.Zubní instrumentáři - zdravotní...MUDr. Marcel Pekárek - Stomatol...Zubní instrumentáři - zubní ins...ZUBOLAND s.r.o.Dentální hygienisti - dentální ...DENTAL MEDICINE k.s.Zubní lékaři - zubní lékař-kaMUDr. Pavel OchonskýZubní technici - zubní technik ...Orikhivskyi Petro
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Dentalstyl s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Dentalstyl s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: