Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Zdravotnictví a sociální péče / Stomatolog
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Zubní lékař Ostrava

Text inzerátu:

Jsme akreditované zařízení pro zajištění odborné praxe v rámci praktické části aprobační zkoušky uchazeče o uznání způsobilosti k výkonu povolání zubního lékaře. V zavedené stomatologické ordinaci Dentalstyl s. r. o. s portfoliem přes 6000 pacientů přijmeme pro spolupráci zubního lékaře/lékařku, absolventa/absolventku na plný úvazek. Požadavky: VŠ vzdělání v oboru stomatologie, spolehlivost, komunikativnost, příjemné vystupování, pracovitost, flexibilitu, práce s PC. Co Vám nabízíme? Zkušenost, motivační odměňovací systém, nadstandardní plat včetně % podílu z obratu), vynikající zaměstnanecké benefity, dostatek pacientů.

Podmínky:

dle dohody

Nástup:dle dohodyPracoviště:OstravaObor a Profese:Zdravotnictví a sociální péče - StomatologTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jinéVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:Dentalstyl s.r.o.
odkaz na inzerát
Kontaktní osoba:Roman Dufek +420605151530 roman#dufek|dentalstyl#czKontaktní adresa:Dvouletky 58, 70030  Ostrava-Hrabůvka   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Dentální hygienistiDentalstyl s.r.o.Ostatní zubní lékaři se special...V + H DENT s.r.o.Zubní lékařiDenta-Style Stomatologie s.r.o.Dentální hygienistiARAGMA s.r.o.Zubní instrumentářiARAGMA s.r.o.Zubní lékařiDentina MB s. r. o.Zubní lékaři bez specializaceHÉTHÁRŠI zubní ordinace s.r.o.Zubní lékaři bez specializaceTopdent s.r.o.Zubní lékaři bez specializaceTopdent s.r.o.Dentální hygienistiBUVEUS s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Dentalstyl s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Dentalstyl s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: