Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Zdravotnictví a sociální péče / Hygienik
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Dentální hygienista/ka Ostrava

Text inzerátu:

Dentální hygienista/ka

Soukromé zubní lékařství Dentalstyl s.r.o. v Ostravě přijme dentální hygienistku/ hygienistu

Nabízíme práci v malém a spolehlivém kolektivu, vlastní plně vybavenou ordinaci. Požadujeme vzdělání v oboru dentální hygieny, příjemné vystupování, zájem o další vzdělávání v oboru, profesionalitu a znalost práce na PC. Praxe vítána, ale ne podmínkou.

- plný či zkrácený úvazek

- zajištěno odborné vedení

Nástup: dle dohody

Email: roman.dufek@dentalstyl.cz
Mobil: +420 605 15 15 30

Podmínky:

dle dohody

Nástup:dle dohodyPracoviště:OstravaObor a Profese:Zdravotnictví a sociální péče - HygienikTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Vyšší odborné vzděláníVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:Dentalstyl s.r.o.
odkaz na inzerát
Kontaktní osoba:Roman Dufek +420605151530 roman#dufek|dentalstyl#czKontaktní adresa:Dvouletky 58, 70030  Ostrava-Hrabůvka   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Řidič skupiny c, ce - praha-výc...JOBSYSTEM s.r.o.Konzultant / konzultantka - pro...JOBSYSTEM s.r.o.Konzultant / konzultantka - pro...JOBSYSTEM s.r.o.Stavbyvedoucí - stavební technikJOBSYSTEM s.r.o.Hlavní stavbyvedoucí oddělení tzb JOBSYSTEM s.r.o.Servisní technik zemědělských s...JOBSYSTEM s.r.o.Hledáme posily do strojírenské ...W&J agency s.r.o.Řidič c1e (do 7,5 t)JOBSYSTEM s.r.o.Svářeč tig JOBSYSTEM s.r.o.Senior machine learning enginee...ITjobs, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Dentalstyl s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Dentalstyl s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: